Kliknij
Fb_b
Bcg_3 Bcg_2 Bcg_1
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści i zdjęć zamieszczanych na niniejszej stronie.
Konkurs Walentynkowy - Regulamin
2019-02-04

Regulamin

§1. Organizator i czas trwania Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest Merlin. Miłosz Mazur, Reymonta 9/28, 87-600 Lipno, NIP: 466 025 92 49

2. Wzięcie udziału w konkusie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem.

3. Konkurs trwa 9 dni dni, od 04.02– 12.02.2019 do godziny 15 00

4. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające zarejestrowane konto w serwisie społecznościowym: www.facebook.com w okresie trwania Konkursu.

§2. Warunki i przebieg Konkursu:

1. Uczestnik chętny wziąć udział w Konkursie powinien polubić fanpage Organizatora i udostępnić na swojej osi czasu post konkursowy zamieszczony na stronie Organizatora

2. Uczestnicy spełniający powyższe wymagania mogą wziąć udział w Konkursie. Zadaniem każdego Uczestnika Konkursu na Facebooku jest zamieszczenie w komentarzu pod głównym postem konkursowym najlepszego zdjęcia wykonanego w dniu zaręczyn lub opisanie historii zaręczyn.

3. W Konkursie można wziąć udział tylko raz zamieszczając jeden komentarz z jednym zdjęciem lub zamieszczając jedną historię.

4. Organizator zastrzega sobie możliwość usunięcia odpowiedzi nie spełniających powyższych kryteriów.

5. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

6. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na ewentualne umieszczenie jego danych udostępnionych publicznie na Facebooku (zwłaszcza takich jak Imię, Nazwisko, Wizerunek).

7. Zwycięzcą Konkursu zostanie Uczestnik, którego zdjęcie lub historia otrzyma największą liczbę polubień do dnia zakończenia konkursu.

§3. Nagrody

1. Nagrodą główną w Konkursie jest bon na kolację walentynkową o wartości 150zł. Wygrany w konkursie zobowiązany jest do samodzielnego wyboru restauracji i zapłacenia za kolację w dniu 14.02.2019. Następnie po okazaniu  zdjęcia/skanu paragonu z wybranej przez zwycięzce restauracji z dnia 14.02.2019, organizator zwróci zwycięzcy kwotę 150 zł. 

2. Wygrana zostanie przekazana na konto bankowe zwycięzcy w terminie 3 dni roboczych, licząc od momentu otrzymania przez organizatora potwierdzenia płatności z restauracji.

3. Drugą nagrodą jest "nagroda niespodzianka" za najlepsze wg organizatora zdjęcie lub historię zaręczynową.

4. W Konkursie wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną, opisaną w pkt. 1. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie największej ilości polubień, przyznanych przez internautów. Organizator przewidział również nagrodę niespodziankę, którą otrzyma inny (niż wybrany przez internautów) uczestnik konkursu, który zostanie wybrany przez organizatora. 

5. Wyniki zostaną ogłoszone 12.02.2019 r. po godzinie 15,oo na profilu Organizatora.      

<< wstecz
Od kilku lat bierzemy udział w Warsztatach Wodzirejów, dzięki czemu prowadzone przez nas uroczystości są jeszcze ciekawsze i bardziej interesujące. Osw2