Kliknij
Fb_b
Bcg_3 Bcg_2 Bcg_1
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści i zdjęć zamieszczanych na niniejszej stronie.

Szanowni Państwo, zakładka ta służy do podzielenia się z innymi refleksją, na temat usług wykonanych przez Grupę Artystyczną Merlin. Jeżeli byłeś ORGANIZATOREM lub GOŚCIEM na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Wodzirejska Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia. Forum to nie służy jako forma kontaktu z Grupą Artystyczną Merlin. Jeżeli chcecie Państwo do nas napisać, proszę kliknąć TUTAJ . Natomiast inne formy kontaktu znajdują się w zakładce KONTAKT

ZobaczwpisyAda & Jacek
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 15-10-2018 15:45:22

Chcielibyśmy podziękować Wam z całego serca za tak profesjonalnie przeprowadzoną uroczystość weselną a także poprawiny. Goście byli Wami zachwyceni, nie wspominając o Nas. Wszystko przeprowadzone było na najwyższym poziomie. Każdy szczegół był dopracowany do końca. O nudzie nie było nawet mowy!! Potraficie wyciągnąć na parkiet absolutnie wszystkich!! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i polecamy Was gorąco!!!

Sandra & Michał
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 11-10-2018 14:06:25

Jak fotograf to tylko z Merlinem. Jak kamera to tylko z Merlinem. Jak DJ to tylko z Merlinem. Jeśli planujecie ślub i wesele to serdecznie polecamy Grupę Wodzirejską Merlin. Dziękujemy za organizację i całą oprawe tego ważnego dla nas wydarzenia

Karolina & Karol
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 04-10-2018 18:06:38

Bardzo dziękujemy całej obsłudze naszego Wesela za WSZYSTKO

Asia i Marcin - Państwo Młodzi
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 04-10-2018 10:33:58

W tak szczególnym dla nas dniu pomogliscie nam zorganizować wspaniałe wesele - najlepsze na jakim byliśmy! :) Przed ślubem nie dopusciliscie u nas do stresu, byliście wszędzie, a goście bawili się do białego rana! Kamera i aparat była dyskretna i wiemy, że była u każdego, dla każdego, z każdym. Oświetlenie stworzyło piękny klimat zwłaszcza, że podkresliliscie tym nasze rękodzieło, które widnialo na sali jako dekoracja. Muzyka trafiona idealnie w gusta wszystkich gości - każdy tańczył! A Irku nasz wodzireju byłeś the Best! Nie mamy słów jak bardzo Ci podziękować, że byłeś z nami w ten wyjątkowy DZIEŃ! Do dziś goście Cię wspominają. DZIĘKUJEMY!

Justyna i Piotr
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 21-09-2018 09:32:22

O takim weselu mozna tylko pomarzyc....Nasze marzenie o cudownym weselu spelnilo sie dzieki Grupie Wodzirejskiej Merlin :) goscie do ostatniej piosenki na parkiecie,wodzirej Irek najlepszy (super zabawy,konkursy,w ciągłym kontakcie z nami) dzieki niemu nie odczuwalismy weslenego stresu :) oprawa swietlna nadawala uroczy nastroj,kamerzysta i fotogrf w ciaglym ruchu z nami na parkiecie wszystkie momenty napewno uwiecznione :) fotobudka stala sie super atrackcja a sesja w plenerze najwspanialszym przezyciem i przygoda :) jeszcze raz pieknie dziekujemy za wspaniala zabawe :)

Natalia i Piotr
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 12-09-2018 22:31:19

Organizacja jak zawsze na wysokim poziomie! Dziękujemy Miłosz dziękujemy Chłopacy! Super zabawa pełen profesjonalizm! Jak będziemy mieli to prześlemy foto i wideo!

Ola & Albert
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 03-09-2018 20:41:52

Dziękujemy za świetną zabawę! Grupa Merlin to pełen profesjonalizm. Dziękujemy chłopakom za niespodzianki, za wzorowe poprowadzenie całej imprezy i świetną zabawę do rana. Goście nie opuszczali parkietu a konkursy przygotowane przez grupę Merlin rozśmieszały ich do łez. Skrzypek Dominik "robił robotę" , każdy znany starszy utwór z Dominikiem stawał się utworem listy hitów.

Milena & Mateusz
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 29-08-2018 17:21:13

Ogromne podziękowania dla całej ekipy Merilna, która poprowadziła naszą weselna uroczystość na najwyższym poziomie !! Repertuar muzyczny, konkursy i zabawy prowadzone w sposób profesjonalny, z dbałością o najmniejszy szczegół :) Goście zachwyceni weselem, a to w dużej mierze to Wasza zasługa! Saksofon zarówno w kościele, jak i na sali weselnej - spełnienie naszych marzeń !! Jak dobra zabawa do białego rana to tylko z Wami chłopki !! Pozdrawiamy :)

Paulina i Mikołaj
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 17-08-2018 22:20:11

Bardzo serdecznie dziękujemy całej Grupie Wodzirejskiej Merlin, która obsługiwała nasze wesele i poprawiny!! Jesteście najlepsi!!! Zarówno my, jako Para Młoda jak i Goście bawiliśmy się cudownie! Pełen profesjonalizm, świetna organizacja, zgrana ekipa, genialne podejście do Gości, parkiet pełen i wszyscy zachwyceni:) Najlepszy wieczór w naszym życiu!!! Dziękujemy!! Szczerze i serdecznie polecamy każdemu Grupę Wodzirejska Merlin, kto oczekuje niezapomnianej, pełnej wrażeń zabawy!!

Gosia i Peter
Uroczystość: Wesele
Data wpisu: 30-07-2018 16:25:28

Wieeeelkie dzięki za obsługę naszego wesela!!! Rewelacyjna muzyka, świetne animacje i boskie konkursy, a do tego pełen uśmiech, który się udzielił zarówno nam jak i naszym gościom :D Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie, jesteście firmą, z która najłatwiej nam się współpracowało przy organizacji naszego dnia! Osobno chcielibyśmy podziękować RAFAŁOWI- za radosną atmosferę, za prowadzenie wesela w dwóch językach i oczywiście za ten ogromny uśmiech, który chyba nigdy nie schodzi z Twojej twarzy :D Nasi goście są zachwyceni. Gorąco polecamy Wasze usługi i jeszcze raz dziękujemy!!!

Od kilku lat bierzemy udział w Warsztatach Wodzirejów, dzięki czemu prowadzone przez nas uroczystości są jeszcze ciekawsze i bardziej interesujące. Osw2