Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

W życiu nie byliśmy na lepszej imprezie niż nasze wesele... dzięki Merlinowi! :) To, jak przebiegło nasze wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, nie było momentu, w którym cokolwiek poszło nie tak. Miłosz tak sprawnie przeplatał zabawy taneczne ze świetnymi konkursami i blokami muzycznymi, że ciągle coś się działo i parkiet był pełen zadowolonych gości. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji, kompletnie o nic nie musieliśmy się martwić, bo wszystko było zapięte na ostatni guzik! Pełen profesjonalizm! Polecamy każdemu z czystym sumieniem! :)

Chcielibyśmy podziękować Wam z całego serca za tak profesjonalnie przeprowadzoną uroczystość weselną a także poprawiny. Goście byli Wami zachwyceni, nie wspominając o Nas. Wszystko przeprowadzone było na najwyższym poziomie. Każdy szczegół był dopracowany do końca. O nudzie nie było nawet mowy!! Potraficie wyciągnąć na parkiet absolutnie wszystkich!! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i polecamy Was gorąco!!!

Jak fotograf to tylko z Merlinem. Jak kamera to tylko z Merlinem. Jak DJ to tylko z Merlinem. Jeśli planujecie ślub i wesele to serdecznie polecamy Grupę Wodzirejską Merlin. Dziękujemy za organizację i całą oprawe tego ważnego dla nas wydarzenia

Bardzo dziękujemy całej obsłudze naszego Wesela za WSZYSTKO

O takim weselu mozna tylko pomarzyc....Nasze marzenie o cudownym weselu spelnilo sie dzieki Grupie Wodzirejskiej Merlin :) goscie do ostatniej piosenki na parkiecie,wodzirej Irek najlepszy (super zabawy,konkursy,w ciągłym kontakcie z nami) dzieki niemu nie odczuwalismy weslenego stresu :) oprawa swietlna nadawala uroczy nastroj,kamerzysta i fotogrf w ciaglym ruchu z nami na parkiecie wszystkie momenty napewno uwiecznione :) fotobudka stala sie super atrackcja a sesja w plenerze najwspanialszym przezyciem i przygoda :) jeszcze raz pieknie dziekujemy za wspaniala zabawe :)