Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Grupa Merlin mi i mężowi została polecona przez znajomą z pracy. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego z Miłoszem byliśmy pewni, że ekipa jest kontaktowa, przyjacielska i profesjonalna. Podczas spotkania w siedzibie grupy ustalając szczegółowy plan wesela poznaliśmy naszego wodzireja Irka, z którym od samego początku nadawaliśmy na tych samych falach! Samo spotkanie przebiegło bardzo pomyślnie. Poczuliśmy się zaopiekowani i przede wszystkim czuliśmy, że to ma być nasz dzień. Co do samego wesela, zdecydowaliśmy się na kilka usług, które grupa Merlin oferuje: DJ, Wodzirej, Fotograf, Kamerzysta i Oświetleniowiec. Całej ekipie mega dziękujemy za stworzenie wyjątkowej atmosfery, która udzieliła się nam i gościom. 1. Dziękujemy Pani fotograf i Panu kamerzyście za super współpracę i mega kreatywne pomysły, co do oprawy fotograficzno-filmowej (czekamy z niecierpliwością na efekty <3). 2. DJ i Pan oświetleniowiec za uświetnianie całej imprezy kawałkami dzięki którym parkiet cały czas był pełen (szczególne ukłony za prowadzenie poloneza - z opinii gości wyszło zarąbiście). 3. Przede wszystkim z głębi serducha dziękujemy Irkowi, który potrafił poprowadzić tak imprezę, że każdy chociaż raz był na parkiecie. Wśród gości słyszeliśmy, że świetnie prowadzi całość i porywa do zabawy - że jest bardzo do ludzi. My jako Para Młoda nie potrafilibyśmy znaleźć lepszego kandydata do prowadzenia tak osobistej imprezy. Wszystko było ogarnięte ze smakiem, klasą i z uśmiechem. Mega zaletą Irka jest to, że zawsze stawia dobro i opinię Pary Młodej na pierwszym miejscu, dzięki czemu czuliśmy komfort, że wszystko będzie dobrze (Łysy jeszcze raz ukłony <3). Ostatni atut całej grupy, będąc świadomi, że jesteśmy fanami Disneya, każdy z ekipy starał się dodać swoją cegiełkę do budowy tego bajkowego klimatu <3 Polecamy każdemu! Nikola i Maciej

Chciałby bardzo podziękować Miłoszowi za wspaniały uroczystość. Wieczór była na wysokim poziomy dzięki Grupie Merlin. Podczas imprezy nie musieliśmy się o nic martwić, wszystkim zajmował się Miłosz wraz ze swoją ekipą, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Grupa Merlin gwarantuje niezapomnianą, wspaniałą zabawę. dziękuję jeszcze raz i że jeszcze nie raz będziemy mieli możliwość bawienia się z grupą Merlin.

Chcielibyśmy bardzo podziękować Miłoszowi za pomoc w przygotowaniu i zorganizowaniu naszej uroczystości weselnej, a Rafałowi za świetne poprowadzenie naszego wesela. Uczyniliście ten dzień najpiękniejszym w naszym życiu. Zabawa była przednia, z humorem, z uśmiechem, a goście byli zachwyceni zarówno poprowadzonymi zabawami jak i świetnie dobraną muzyką. Gra na saksofonie to był sztos. Zdecydowanie każdemu możemy polecić Grupę Merlin. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się przetną i będziemy mieli okazję znów razem się pobawić.

Pod koniec lipca mieliśmy swoje wesele pod Toruniem, za którego oprawę muzyczną i prowadzenie odpowiadała Grupa Merlin. Powiedzieć, że się wspaniałe bawiliśmy, to nie powiedzieć nic! Nie tylko my, ale i goście byli zachwyceni, czy to blokami muzycznymi, czy zorganizowanymi zabawami, które były kulturalne i na wysoki poziomie. Co najważniejsze, Pan Rafał z Grupy Merlin zadbał o każdy szczegół wesela, co pozwoliło nam na bezstresową zabawę przez całą noc. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani! Były to dla nas niezapomniane chwile i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli możliwość bawienia się z grupą Merlin na weselach, dlatego już teraz wszystkim ich polecamy!

Dzięki wspaniałej muzyce i oprawie imprezy wesele naszych dzieci było bardzo udane. Rafał to wspaniały, profesjonalny, wyjątkowy wodzirej. Jest świetnie przygotowany, można na Niego liczyć, we wszystkim pomaga Nowożeńcom, dostosowuje się do ich potrzeb. Bardzo polecamy Grupę Merlin i Rafała wszystkim, którzy chcą mieć wspaniałe wesele. Polecamy gorąco barmanów, którzy swoimi umiejętnościami zaskoczyli wszystkich. Byli doskonali. Serdecznie Wam Wszystkim dziękujemy i pozdrawiamy. Grupa Merlin gwarantuje niezapomnianą, wspaniałą zabawę.