Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Pod koniec lipca mieliśmy swoje wesele pod Toruniem, za którego oprawę muzyczną i prowadzenie odpowiadała Grupa Merlin. Powiedzieć, że się wspaniałe bawiliśmy, to nie powiedzieć nic! Nie tylko my, ale i goście byli zachwyceni, czy to blokami muzycznymi, czy zorganizowanymi zabawami, które były kulturalne i na wysoki poziomie. Co najważniejsze, Pan Rafał z Grupy Merlin zadbał o każdy szczegół wesela, co pozwoliło nam na bezstresową zabawę przez całą noc. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani! Były to dla nas niezapomniane chwile i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli możliwość bawienia się z grupą Merlin na weselach, dlatego już teraz wszystkim ich polecamy!

Dzięki wspaniałej muzyce i oprawie imprezy wesele naszych dzieci było bardzo udane. Rafał to wspaniały, profesjonalny, wyjątkowy wodzirej. Jest świetnie przygotowany, można na Niego liczyć, we wszystkim pomaga Nowożeńcom, dostosowuje się do ich potrzeb. Bardzo polecamy Grupę Merlin i Rafała wszystkim, którzy chcą mieć wspaniałe wesele. Polecamy gorąco barmanów, którzy swoimi umiejętnościami zaskoczyli wszystkich. Byli doskonali. Serdecznie Wam Wszystkim dziękujemy i pozdrawiamy. Grupa Merlin gwarantuje niezapomnianą, wspaniałą zabawę.

Grupa Merlin jest niezawodna na weselach. Nasze prowadził Irek i choć goście wątpili w "małego łysego", to dał radę bez problemu :) Parkiet co chwilę się zapełniał, a konkursy wszystkim się podobały, Irek ma świetne poczucie humoru, na co wszyscy zwrócili uwagę. Polecamy ten skład na wesele!

Z całego serca polecamy! Razem z mężem nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego wesela! Szczególne podziękowania dla Irka, który uczynił nasze wesele najlepszą imprezą naszego życia. Wszystko było dopracowane, Panowie wzięli pod uwagę wszystkie nasze uwagi i zastosowali się do naszych próśb. Wszelkie zabawy, oczepiny dopracowane w każdym szczególe. Muzyka była dopasowana świetnie. Zarówno młodzi jak i starsi goście bardzo dobrze się przy niej bawili. Podczas imprezy nie musieliśmy się o nic martwić, wszystkim zajmował się Irek wraz ze swoją ekipą, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Z całego serca dziękujemy, że uczyniliście nasz dzień niezapomnianym.

Wesele fantastyczne! Takt, szyk i pełen profesjonalizm. Dzięki idealnie dobranej do wieku gości muzyce, wszyscy mogli sie pobawić, a wodzirej-pierwsza klasa. Dzięki Merlinowi Martynka i Marcin mieli piękne, niezapomniane wesele. Goście zachwyceni. Dziękujemy.