Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Wesele fantastyczne! Takt, szyk i pełen profesjonalizm. Dzięki idealnie dobranej do wieku gości muzyce, wszyscy mogli sie pobawić, a wodzirej-pierwsza klasa. Dzięki Merlinowi Martynka i Marcin mieli piękne, niezapomniane wesele. Goście zachwyceni. Dziękujemy.

Brakuje skali żeby oddać to jak fantastyczną i kapitalną oprawę Panowie z Merlina zapewnili na naszym weselu! W skali do 10 dajemy 1 milion ;) Pełen profesjonalizm, szyk i elegancja połączona ze szwajcarską precyzją i perfekcyjną organizacją przyprawione serdecznością, spokojem, doskonałym poczuciem humoru i pełnym opanowaniem sytuacji przez cały czas trwania imprezy :D Rafał ogromnie OGROMNIE Ci dziękujemy za obecność, dobre słowo i wsparcie! Jesteś niesamowity! ;) Polecamy z całego serca!

GORĄCO POLECAMY!!! We wrześniu 2020 bawiliśmy się na naszym weselu prowadzonym przez Grupę Merlin. Śmiało możemy ich polecić każdemu, kto szuka eleganckiej oprawy na najwyższym poziomie i z humorem. Od wodzireja Miłosza bije pewnością siebie i charyzmą, co super przekłada się na prowadzone konkursy i zabawy. Świetnie dobrana muzyka, zgodnie z naszymi gustami. Jedno spotkanie w pięknym Toruniu i sprawa załatwiona! Chłopaki doradzą i podpowiedzą jak z wesela wyciągnąć MAXA, a przy tym się nie stresować. Po jednym spotkaniu organizacyjnym już o nic się nie martwiliśmy. Zaplanowali przebieg całej imprezy i wszystko dopięli na ostatni guzik! Bardzo profesjonalna grupa, godna polecenia. Mamy nadzieję, że z Grupą Merlin będziemy się jeszcze bawić na innych imprezach, nie tylko weselnych. GORĄCO POLECAMY!!!

Nie musicie umieć tańczyć, ani zagrzewać gości do zabawy... Ba w ogóle nie musi być Was na weselu Merlin pociągnie imprezę za Was. Pomimo różnego rodzaju trudności jakie towarzyszą weselem, cierpliwość i zawsze uśmiech na twarzy - pełna profeska i elastyczność. Gorąco polecamy.

Polecamy z całego serca! Nasze wesele poprowadził Miłosz wraz ze swoją niesamowita grupą. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego wesela, wszystko dopięte na ostatni guzik, super muzyka, ekstra poprowadzone wesele. Goście nie mogli przestać chwalić, zachwyceni są zarówno wodzirejem jak i idealnie dobrana muzyka . Dużym plusem także jest fakt że jako para młoda byliśmy zestresowani a Miłosz zadbał o to, że zawsze wiedzieliśmy co zrobić, i pilnował każdego elementu wesela. Dziękujemy z całego serca, że dzięki wam ten dzień był wyjątkowy, a wesele niezapomniane!!