Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Serdecznie polecamy chłopaków z grupy Merlin na wesele! U nas wodzirejem był Rafał, który był niezastąpiony - przypominał nam o wszystkim, świetnie i kulturalnie prowadził imprezę, komunikacja z gośćmi i Parą Młodą była świetna. Goście zachwyceni, dostajemy pochwały za cały team jaki u nas gościł (DJ, wodzirej i oświetleniowiec). To nie była nasza pierwsza impreza z Merlinem i jak najbardziej będziemy polecać dalej - z chłopkami nie trzeba się o nic martwić! Pozdrawiamy, Zuza i Dawid :)

Takich 70 urodzin się nie zapomina :) Super Panowie. Dziękujemy.

Kolejna wspaniała impreza z Grupą Merlin. Nie mogło być inaczej - fantastycznie, fenomenalnie no i fajnie. Pełen profesjonalizm, Miłosz - mistrz w swojej branży. Zawsze wszystko dograne i dopięte. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia.

Mega dzięki dla całej Grupy Merlin za fantastyczne poprowadzenie naszego Wesela. Miłosz z chłopakami zrobił kapitalną robotę. Goście cały czas wspominają super zabawę i oryginalne a zarazem profesjonalne prowadzenie wesela.Jeśli ktoś się zastanawia to polecamy z czystym sumieniem.

Gdyby na Igrzyskach Olimpijskich była kategoria ,,Prowadzenie Wesela”, Grupa Merlin zdobyłaby złoty medal! To, co wydarzyło się na naszym weselu, przerosło nasze oczekiwania. Wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe, my byliśmy zachwyceni, a sami goście stwierdzili, że nigdy jeszcze nie spotkali się z tak niesamowitą energią, humorem i profesjonalizmem. Rafał- dziękujemy jeszcze raz! Jesteś mistrzem w tym co robisz. Dziękujemy też pozostałym chłopakom z Grupy Merlin, jesteście najlepsi!