Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

OLA

Bardzo dziękuję za wspaniale i profesjonalnie przeprowadzoną uroczystość. Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Nigdy jeszcze nie byłam na tak urozmaiconej i magicznej imprezie. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek poprosi mnie o namiary na jakiś zespół - bez wahania podam Wasz adres. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Pozdrawiam:) Ola

Pierwsza moja impreza bez udziału orkiestry tylko z Wodzirejem. Super super i jeszcze raz super. Hity, konkursy i przebieranki nigdzie indziej tego nie doświadczysz.

Nasza opinia nie będzie wcale odkrywcza: Grupa Wodzirejska Merlin to gwarancja świetnej zabawy! Dziękujemy ekipie z Merlina z Lucjanem na czele za profesjonalne poprowadzenie naszego wesela. To było najlepsze wesele, na jakim byliśmy!;-P Zresztą nie tylko my... Okazało się, że na imprezie z GWM ci, którzy zwykle nie tańczą - rwali się na parkiet; a ci, co uciekają, gdy zaczynają się zabawy i konkursy - ochoczo brali w nich udział! Do gustu niezmiernie przypadły też wszystkim miliony baniek i przebieranki. Pozdrawiamy i dziękujemy jeszcze raz!

Najlepszy możliwy wybór na zespół weselny;)! Grupa Wodzirejska Merlin zapewniła nam wszystkim świetną zabawę od początku do końca imprezy - rewelacyjny pomysł i wykonanie poloneza na początek;), goście i młodzi i starzy od startu wesela byli zaznajomieni z parkietem, jako że Merlin sposobem organizowania zabaw i wspólnych tańców właściwie zachęcać do przyjścia wśród tańczących zachęcać nie musiał - ludzie sami lgnęli chcąc być wśród bawiących się;D. Jesteśmy zadowoleni z ustalonego scenariusza wesela i jego realizacji, zabaw zorganizowanych i tych oczepinowych, właściwie byliśmy jako Para Młoda spokojni cały wieczór, ufni. Ciekawym doświadczeniem był fakt, że Merlin w zasadzie nie ujawnił nam zbyt wielu szczegółów imprezy, stąd też byliśmy tak samo często zaskakiwani pozytywnie co goście - tym lepiej dla Pary Młodej, gdy nie wie w pewnych kwestiach zbyt wiele, a mile wszystko się kręci. Generalnie rewelacja, wszystko na plus, chętnie trafimy jeszcze nie raz na tak poprowadzoną zabawę;) - serdecznie dziękujemy, tak trzymać, pozdrawiamy!

W imieniu swoim jak i męża bardzo serdecznie dziękuję Miłoszowi oraz chłopakom z Grupy Wodzirejskiej Merlin za wspaniałą i zarazem najwspanialszą imprezę w naszym życiu. Pełen profesjonalizm, świetna muzyka, fantastyczne gadżety, idealnie dopasowane konkursy, parkiet pełen gości do samego rana. "Piosenka przewodnia" na zawsze pozostanie z nami :) (jak się okazało z naszymi gośćmi również). Wesele bajeczne, mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli się bawić Waszym towarzystwie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy :)