Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Dziekujemy Wam serdecznie za super zabawe, nasi goscie bawili sie od poczatktu do konca, starsi i mlodsi. Furore zrobil Polonez poprowadzony przez Lucjana i Chlopakow z Grupy Merlin.Muzyka dobrana bardzo dobrze, zabawy swietne. Chlopaki wiedza co robia, potrafia dobrze doradzic, rozbawic i sa swietnie z organizowani. Mielismy przyjemnosci bawic sie na dwoch weselach prowadzonych przez GWM Polecamy :))) mam nadzieje ze Dozobaczenia. Dzieki Monika & Julian

Chcielibyśmy serdecznie podziękować w imieniu wszystkich weselników za wspaniale zorganizowanie naszego wesela ! Wspaniała impreza . Wszystko dopięte na ostatni guzik, energia, zabawy i prowadzenie imprezy przez Lucjana i chłopaków na najwyższym poziomie. Parkiet pełny przez całą noc. Wesele jak z bajki !!! Mamy nadzieje, że się jeszcze spotkamy w najbliższym czasie. Cała Mierzeja Was Kocha ! Pozdrawiamy Paulina i Karol

Witam. Jako organizator wielu imprez okolicznościowych mogę z całą pewnością przyznać, że jedne z najlepszych ( jak nie najlepsze:) ) imprez to te które prowadzą Wodzireje z Grupy Artystycznej Merlin! W miniony weekend odbyło się kolejne wesele z udziałem chłopaków i wszyscy Goście ubawili się po pachy !!! Gorąco polecam! Sala Bankietowa Poranna Rosa

SUPER IMPREZA. Wszystkim opadły szczęki jak zobaczyli Miłosza. Ponad 95% frekwencja na parkiecie non stop! Podziękowania od gości za jak to określili WESELE ROKU :-) spływały jeszcze tydzień po imprezie. Zabawa na weselu przerosła oczekiwania wszystkich również nasze, a jezioro łabędzie powaliło na kolana. Uzupełnieniem byli odjazdowi pani fotograf i kamerzysta od Merlina, którzy uwiecznili atmosferę naszego wesela. Był to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać! WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla MIŁOSZA i grupy MERLIN oraz ANI i PAWŁA, na których efekty pracy czekamy z niecierpliwością. Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej imprezie Alina&Krzysiek

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za super zabawę, profesjonalne podejście do tematu wesela i jego organizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno my jak i goście. Wszelkie wątpliwości dotyczące oprawy muzycznej na weselu zostały rozwiane, żadnej orkiestry....tylko wodzirej Merlin!!! Hymn wesela na długo zostanie w naszej pamięci, mamy nadzieje, że w Twojej również. Pozdrawiamy i dziękujemy!