Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Impreza przednia, poprowadzona rewelacyjnie, ale niestety co dobre szybko się kończy. Pozdrowienia dla Miłosza i ekipy :)

Miłosz! Zajebisty z Ciebie Wodzirej, tak jak ze mnie ciocia! pozdrawiam!! Jadzia

W miniony weekend 21 lipca 2012 roku nasze wesele prowadziła Grupa Wodzirejska Merlin- którą gorąco i szczerze polecamy! Rewelacja! Miłosz lubi to co robi i robi to naprawdę świetnie! Nawet Ci, którzy usilnie przed weselem przekonywali i namawiali nas na orkiestrę stwierdzili, że całe szczęście, że ich nie posłuchaliśmy. Miłosz potrafił doradzić i wszystko wyszło perfekcyjnie. Należą mu się dodatkowe wyróżnienia za oryginalne pomysły, których tutaj nie będziemy zdradzać, bo konkurencja nie śpi! Każda minuta zabawy była zagospodarowania. Potrafił wciągnąć do zabawy wszystkich gości. Impreza poprowadzona na wysokim poziomie. Goście płakali ... ale ze śmiechu :))) Pozdrawiamy całą Grupę Wodzirejską i życzymy dalszych sukcesów.

Decyzja o wyborze Grupy Artystycznej Merlin była najlepsza, jaką mogliśmy podjąć! Jesteśmy w 100% zadowoleni. Zabawa, jaką przygotowali, przerosła nasze oczekiwania! Goście byli zachwyceni i świetnie się bawili, w czym nie przeszkodził nawet niesamowity upał. Polecamy z czystym sercem i wręcz namawiamy do wyboru Grupy Merlin! :-) Pozdrawiamy serdecznie!

Chciała bym w swoim skromnym imieniu świadkowej jak i reszty gości podziękować za wspaniale poprowadzone wesele mojej siostry. Przyznam szczerze, że bylam sceptycznie nastawiona przed weselem i zarzekałam się że nie bede brała udziału w żadnych grach przy przebieraniach ... uległam ja, a takze reszta gości.. ;))) Chyle czoła panu Lucjanowi, który swoją energią i humorem zjednał sobie wszystkich gości. Na parkiecie bawili sie zarowno młodzi jak i starsi goście. Dzieki grą i zabawą nie wkradała się nuda, a parkiet był pełen całą noc! Polecam wszystkim! Jesteście niezastąpieni ;) Edyta