Scroll down@3x

Podziel się opinią

Jeżeli byłeś organizatorem lub gościem na uroczystości, którą obsługiwała Grupa Merlin, możesz poniżej wyrazić opinię na temat sposobu jej poprowadzenia.

Cześć chłopaki :) dzięki za udaną imprezę, za płynność w scenariuszu mimo koniecznych, nieplanowanych zmian. Za bąbelki! Oprócz klaskania do tortu wszystko pięknie, możecie być z siebie dumni :D Polecam, ale ostrożnie, bo wodzireje przystojni!

Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę pełną humoru, nieszablonowości i pozytywnych emocji! Super profesjonalne, indywidualne podejście do pary młodej i umiejętność improwizacji tworzą z Grupy Artystycznej Merlin idealny złoty środek na udane wesele, oraz poprawiny. Dajecie na prawdę mega FUN!!! Polecamy i pozdrawiamy Lucjana i całą ekipę!

Serdecznie dziękuję za poprowadzenie imprezy weselnej naszych dzieci Marty i Mikołaja. Do dnia dzisiejszego otrzymujemy słowa podziękowania ,zachwytu i uznania co nie ukrywam, że jest dla nas bardzo satysfakcjonujące, ale zdajemy sobie sprawę , że nasz udział skończył się na podjętym wyborze grupy wodzirejskiej Merlin. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że decyzja ta była strzałem w dziesiątkę. Przed weselem byliśmy sceptyczni i pełni obaw czy to co nam się podoba, spodoba się wszystkim gościom. Dokonując tego wpisu chcemy dać świadectwo pełnego uznania, zadowolenia i satysfakcji oraz ułatwić podjęcie decyzji wszystkim zainteresowanym, a w szczególności Rodzicom Młodych , którzy nie do końca mogą być przekonani do tego typu zabawy. Naprawdę warto! Dziękujemy Miłoszowi za pełen profesjonalizm i wyczucie oraz wyrozumiałość. Gwarantujemy , że każda impreza weselna poprowadzona przez Niego będzie niepowtarzalna i wyjątkowa, a przecież o to właśnie chodzi. Chylimy czoła i serdecznie dziękujemy. Małgorzata i Błażej Nowak

Dziękujemy za cudowną zabawę weselna poprowadzoną przez Lucjana i chłopaków.Nigdy nie byliśmy na weselu prowadzonym przez grupę wodzirejską, dlatego też mieliśmy trochę wątpliwości, jednakże chłopaki poprowadzili nasze wesele w sposób bardzo profesjonalny, tak że nie musieliśmy o nic się martwić. Również nasi goście byli zachwyceni zabawą i na długą ją zapamiętają. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Chłopacy byliście rewelacyjni! Dzięki Wam ten dzień był podwójnie wyjątkowy. Zarówno my jak i goście zachwyceni Waszym profesjonalizmem, poczuciem humoru i prowadzonym przez Was weselem. Bez obaw będziemy Was polecać narzeczonym i nie tylko :) Jeszcze raz Wam dziękuję za poprowadzenie naszego wesela.